TLAČOVÉ SPRÁVY

Poďakovanie

Poďakovanie Veľa firiem sa v čase šírenia koronavírusu COVID-19 snaží chrániť svojich zamestnancov a vysporiadať sa s ekonomickými dôsledkami tejto krízy. Mnohé z nich pritom nezabúdajú ani na svoje širšie okolie a ponúkajú pomoc komunitám, zdravotníckym zariadeniam, občianskym združeniam... Patrí k nim aj spoločnosť Mlyn Trenčan, ktorá venovala klientkám v našom zariadení 150 kg múky. Mlyn Trenčan je jedným z mála aktívnych mlynov na Slovensku a sídli v obci Trenčianska Turná, neďaleko Trenčína. ĎAKUJEME!

Čítajte viac...

Charitatívny bazár magazínu EVA pomáha týraným ženám

Charitatívny bazár magazínu EVA pomáha týraným ženám Štvrtý ročník EVA CHARITY BAZAAR, ktorý zastrešuje ženský magazín EVA bude zameraný na pomoc týraným ženám. Výťažok bude venovaný šiestim bezpečným ženským azylovým domom a krízovým centrám na Slovensku, medzi ktoré patrí aj naše zariadenie Luna v Trenčíne.

Čítajte viac...

3. ročník odbornej konferencie „Chráňme ženy a deti pred násilím“

3. ročník odbornej konferencie „Chráňme ženy a deti pred násilím“ Dňa 14.11.2019 Bezpečný ženský domov LUNA n.o. a Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trenčín, s podporou Národnému projektu Podpora ochrany detí pred násilím, organizovali 3. ročník odbornej konferencie „Chráňme ženy a deti pred násilím". Na podujatí participoval aj Trenčiansky samosprávny kraj a Trenčianske osvetové stredisko.

Čítajte viac...

Pozvánka na odbornú konferenciu „Chráňme ženy a deti pred násilím"

Pozvánka na odbornú konferenciu „Chráňme ženy a deti pred násilím" Bezpečný ženský domov LUNA, n. o. v spolupráci s Úradom práce sociálnych vecí a rodiny Trenčín Vás pozývajú na 3. ročník odbornej konferencie s názvom „Chráňme ženy a deti pred násilím". Konferencia sa uskutoční vo štvrtok 14. 11. 2019 od 8:00 – 14:00 h v priestoroch Trenčianskeho samosprávneho kraja (K dolnej stanici 7282/20A, Trenčín, 2. poschodie, kongresová sála č. 264).

Čítajte viac...

Propagačná kampaň v Trenčíne

Propagačná kampaň v Trenčíne Pri príležitosti Medzinárodného dňa boja proti páchaniu násilia na ženách LUNA n. o. usporiadala kampaň na podporu rodovej rovnosti a elimináciu páchania násilia určenú pre širokú verejnosť všetkých vekových kategórií. Kampaň sa konala dňa 22. 11. 2017 od 10.00 do 17.00 h v sobášnej sieni Mestského úradu Trenčín.

Čítajte viac...

  • 1
  • 2
Táto stránka používa cookies. Viac info